Biostar GeForce GTX1660 Super 6GB DDR6 Videokártya
86 100 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Biostar
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: VN1666SF69
nVidia, GTX 16 Series, PCIE, 6GB, GDDR6, 192bit, GPU:1530MHz, RAM:8000MHz, Aktív hűtés, 1xDVI, 1xHDMI, 1xDisplayPort
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | GTX 16 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 6 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 192 bit |
| Maximum GPU órajel | 1530 MHz |
| Maximum RAM órajel | 8000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| DVI | 1 db |
| Gyártó | Biostar |
