Asus DUAL-RTX3060-O12G-V2 (LHR) Videokártya
107 870 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: DUAL-RTX3060-O12G-V2
nVidia, RTX 30 Series, PCIE, 12GB, GDDR6, 192bit, GPU:1867MHz, RAM:15000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, LHR, RGB, Gamer
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Chip gyártó | nVidia |
| Csatolófelület | PCIE |
| Maximum GPU órajel | 1867 MHz |
| Maximum RAM órajel | 15000 MHz |
| Memória mérete | 12 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 192 bit |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| DSUB | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| LHR | Igen |
| Gyártó | Asus |
| Nvidia GPUs | RTX 30 Series |
