Sapphire Radeon AI PRO 9700 32GB DDR6 Blower Videokártya
754 560 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-10 munkanap
- Gyártó: Sapphire
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 32358-01-20G
AMD, AI PRO R9000, PCIE, 32GB, GDDR6, 256bit, GPU:2518MHz, RAM:20100MHz, Aktív hűtés, 4xDisplayPort
| Chip gyártó | AMD |
| AMD GPUs | AI PRO R9000 |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 32 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 256 bit |
| Maximum GPU órajel | 2518 MHz |
| Maximum RAM órajel | 20100 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| DisplayPort | 4 db |
| Gyártó | Sapphire |
