ASRock Intel Arc B570 Challenger 10GB OC Videokártya
115 890 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: ASRock
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 90-GA5KZZ-00UANF
Intel, PCIE, 10GB, GDDR6, 160bit, GPU:2600MHz, RAM:19000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, RGB, Gamer
| Chip gyártó | Intel |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 10 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 160 bit |
| Maximum GPU órajel | 2600 MHz |
| Maximum RAM órajel | 19000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | ASRock |
| GAMER | Igen |
