Asus TUF-RTX5070TI-O16G-WHITE-GAMING Videokártya
486 780 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: TUF-RTX5070TI-O16G-WHITE-GAMING
nVidia, RTX 50 Series, PCIE, 16GB, GDDR7, 256bit, GPU:2588MHz, RAM:28000MHz, Aktív hűtés, 2xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 50 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típus | GDDR7 |
| Memória sávszélesség | 256 bit |
| Maximum GPU órajel | 2588 MHz |
| Maximum RAM órajel | 28000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 2 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | Asus |
| Típus | Igen |
