ASRock Intel Arc B580 Challenger 12GB OC Videokártya
122 030 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: ASRock
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 90-GA5LZZ-00UANF
Intel, PCIE, 12GB, GDDR6, 192bit, GPU:2400MHz, RAM:19200MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
| Chip gyártó | Intel |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 12 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 192 bit |
| Maximum GPU órajel | 2400 MHz |
| Maximum RAM órajel | 19200 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | ASRock |
| Típus | Igen |
