Gainward GeForce RTX5080 16GB DDR7 Phoenix GS Videokártya
521 500 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Gainward
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: NE75080S19T2-GB2031X
nVidia, RTX 50 Series, PCIE, 16GB, GDDR7, 256bit, GPU:2700MHz, RAM:30000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 50 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típus | GDDR7 |
| Memória sávszélesség | 256 bit |
| Maximum GPU órajel | 2700 MHz |
| Maximum RAM órajel | 30000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | Gainward |
| GAMER | Igen |
