Gainward GeForce RTX5070 TI 16GB DDR7 Phoenix-S Videokártya
392 090 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Gainward
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: NE7507T019T2-GB2031K
nVidia, RTX 50 Series, PCIE, 16GB, GDDR7, 256bit, GPU:2452MHz, RAM:28000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, RGB, Gamer
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 50 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típus | GDDR7 |
| Memória sávszélesség | 256 bit |
| Maximum GPU órajel | 2452 MHz |
| Maximum RAM órajel | 28000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | Gainward |
| GAMER | Igen |
