Sapphire Radeon RX 7600 8GB Pulse Gaming OC Videokártya
119 850 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Sapphire
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 11324-01-20G
AMD, RX 7000 Series, PCIE, 8GB, GDDR6, 128bit, GPU:2755MHz, RAM:18000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
| Chip gyártó | AMD |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 128 bit |
| Maximum GPU órajel | 2755 MHz |
| Maximum RAM órajel | 18000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | Sapphire |
| AMD GPUs | RX 7000 Series |
| Típus | Igen |
