Verbatim Mini GaN Wall Charger 70W 3 Port Black
12 290 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Verbatim
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 32229
Adapter, 1xUSB-A, 2xUSB-C, 5V/9V/12V/15V/20V, 5A, 70W, QC, PD, Black
| Típus | Adapter |
| Max. teljesítmény | 70 W |
| QC | Igen |
| Szín | Black |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Adapter csatlakozó USB-C | 2 db |
| Áramerőssség | 5 A |
| Bluetooth | Nem |
| Gyártó | Verbatim |
