Gembird 2-port USB Car Fast Charger Black
1 270 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: TA-UC-A2QC36-CAR-01
Autós töltő, 2xUSB-A, 5V/9V/12V, 3A, 36W, QC, Black
| Típus | Autós töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 36 W |
| QC | Igen |
| PD | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Gembird |
TISZTA ERŐ
36 W töltőteljesítmény okostelefonja vagy más USB-eszközök töltéséhez
Gyorsabb töltés: tökéletes rövid utazásokhoz és ingázáshoz
Segít, hogy telefonja akkumulátora tele maradjon, miközben nagy energiaigényű zenei vagy navigációs alkalmazásokat használ
36 W töltőteljesítmény okostelefonja vagy más USB-eszközök töltéséhez
Gyorsabb töltés: tökéletes rövid utazásokhoz és ingázáshoz
Segít, hogy telefonja akkumulátora tele maradjon, miközben nagy energiaigényű zenei vagy navigációs alkalmazásokat használ
