Xiaomi Mi 37W Dual-Port Car Charger Black
3 420 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Xiaomi
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: GDS4147GL
Autós töltő, 2xUSB-A, 5V/9V/12V/15V/20V, 3A, 37W, Black
| Típus | Autós töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 20 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 37 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Gyártó | Xiaomi |
