Verbatim 30W 4-Port USB Wall Charger White
4 860 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Verbatim
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 49701
Adapter, 3xUSB-A, 1xUSB-C, 5V/9V/12V, 2A, 30W, QC, PD, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 3 db |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12 V |
| Áramerőssség | 2 A |
| Max. teljesítmény | 30 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Verbatim |
