Baseus USB-C GaN5 mini 25W mains charger Black
6 440 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Baseus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: P10110909113-00
Adapter, 1xUSB-C, Kábel csatlakozó USB-C , 5V/9V/12V, 3A, 25W, Black
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 25 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Baseus |
