Verbatim Mini GaN Wall Charger 165W 4 Port Black
28 610 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Verbatim
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 32216
Adapter, 1xUSB-A, 3xUSB-C, 5V/9V/12V/15V/20V, 5A, 165W, QC, PD, Black
| Típus | Adapter |
| Max. teljesítmény | 165 W |
| QC | Igen |
| Szín | Black |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Adapter csatlakozó USB-C | 3 db |
| Áramerőssség | 5 A |
| Bluetooth | Nem |
| Gyártó | Verbatim |
