Intenso W5A Power Adapter, White
980 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Intenso
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 7800512
Adapter, 1xUSB-A, 5V, 1A, 5W, White
| Gyártó | Intenso |
| Típus | Adapter |
| Max. teljesítmény | 5 W |
| QC | Nem |
| Szín | White |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Áramerőssség | 1 A |
