Samsung 45W Power Adapter with cable White
16 780 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Samsung
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: EP-T4511XWEGEU
Hálózati töltő, 1xUSB-C, Kábel csatlakozó USB-C , 5V/9V/15V/20V, 3A, 45W, PD, White
| Típus | Hálózati töltő |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 45 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | White |
| Gyártó | Samsung |
