Intenso W65ACC 2xUSB-C USB-A Power Adapter White
7 820 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Intenso
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 7806512
Adapter, 1xUSB-A, 2xUSB-C, 5V/9V/12/15/20V, 5A, 65W, QC, PD, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Adapter csatlakozó USB-C | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12/15/20 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 65 W |
| QC | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Intenso |
| Áramerőssség | 5 A |
| QC | Igen |
