Intenso W30C GaN adapter + C315C cable 1,5m White
4 680 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Intenso
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 7803042
Hálózati töltő, 1xUSB-C, Kábel csatlakozó USB-C , 20V, 3A, 60W, White
| Típus | Hálózati töltő |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Kimeneti feszültség | 20 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 60 W |
| QC | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Intenso |
