Sandberg 35W 2in1 Charger 1xUSB-C 1xUSB White
7 750 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Sandberg
- Garancia: 60 hónap garancia
- Cikkszám: 441-52
Adapter, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5V/9V/12V/15V/20V, 3A, 35W, QC, PD, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 35 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Sandberg |
A Sandberg 2 az 1-ben 1xUSB-C 1xUSB 35 W-os töltővel egy kis méretű, de nagy teljesítményű töltőhoz jut hozzá az okostelefonjához, táblagépéhez vagy más USB-A vagy USB-C csatlakozóval rendelkező, gyors töltésre képes eszközéhez. Kényelmes kijelzőn látható az aktuális teljesítmény. Egyszerre két eszközt tud tölteni.
