EQuip 1-Port 20W USB-C PD Charger White
3 170 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: EQuip
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 245520
Adapter, 1xUSB-C, 5V/9V/12V, 3A, 20W, PD, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 20 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | White |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12 V |
| Gyártó | EQuip |
