Baseus GaN5 Mini 20W Wall Charger White
6 260 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Baseus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: P10110900213-01
Hálózati töltő, 1xUSB-C, Kábel csatlakozó USB-C , 5V/9V, 3A, 20W, QC, White
| Típus | Hálózati töltő |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Kimeneti feszültség | 5V/9 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 20 W |
| QC | Igen |
| PD | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Baseus |
