Intenso W30AC Power Adapter Black
5 010 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Intenso
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 7803010
Adapter, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5V/9V/12V/20V, 3A, 30W, QC, PD, Black
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/20 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 30 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Intenso |
