Baseus USB-C GaN5 mini 30W mains charger White
8 980 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Baseus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: P10110902213-00
Hálózati töltő, 1xUSB-C, Kábel csatlakozó USB-C , 5V/9V/12V/15V/20V, 3A, 30W, White
| Típus | Hálózati töltő |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 30 W |
| QC | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Baseus |
