Msi Cubi N ADL Black
94 310 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Msi
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: CUBI N ADL S-225BEU-BN100XX
Mini PC, No OS, Intel Processor N100, Intel SoC, 3200MHz, WLAN, Gigabit, 2.0, Intel HD Graphics, 2xUSB2.0, 2xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 220x205x94mm, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel65W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Processor N100 |
| Chipset | Intel SoC |
| Memória órajel | 3200 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| VGA típus | Intel HD Graphics |
| USB2.0 | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 220x205x94mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 65 W |
| Gyártó | Msi |
