
Asus ExpertCenter D5 SFF D501SER Black
268 630 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: D501SER-5145002700
Asztali számítógép, No OS, Intel Core i5-14500, Intel B760, 8 GB, WLAN, Gigabit, 7.1, SSD 512GB, Intel UHD Graphics 770, 4xUSB2.0, 4xUSB3.2, VGA, HDMI, 309x296x93mm, Black, Bluetooth
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core i5-14500 |
| Chipset | Intel B760 |
| Memória méret | 8 GB |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 7.1 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel UHD Graphics 770 |
| USB2.0 | 4 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 309x296x93mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Asus |