
Dell Pro Slim QCS1250 Black
409 880 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: QCS1250-53
Asztali számítógép, Linux, Intel Core Ultra 5-235U, Intel Q870, 16 GB, 5600MHz, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, Intel Graphics, 4xUSB2.0, 3xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 303x293x95mm, Billentyűzet, Egér, Black, Teljesítmény felvétel180W
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | Linux |
| Processzor | Intel Core Ultra 5-235U |
| Chipset | Intel Q870 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Nem |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel Graphics |
| USB2.0 | 4 db |
| USB3.2 | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| HDMI | Igen |
| Fizikai méret | 303x293x95mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 180 W |
| Gyártó | Dell |