Zotac ZBOX Magnus EU27506TC Black
784 430 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Zotac
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: ZBOX-EU27506TC-BE
Mini PC, No OS, Intel Core Ultra 7-265, Intel Chipset, Memória nélkül, 5600MHz, WLAN, 5 Gigabit, 2.0, Nvidia GeForce RTX 5060 Ti 16GB, 4xUSB3.2, 5xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 271x126x249mm, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel500W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-265 |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | Memória nélkül |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | 5 Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5060 Ti 16GB |
| USB3.2 | 4 db |
| USB Type-C | 5 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 271x126x249mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 500 W |
| Gyártó | Zotac |
