Asus ROG NUC RNUC15JNK9X28AA2 Black (EU Cord)
1 775 710 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 90AS00I1-M00090
Mini PC, Windows 11 Home, Intel Core Ultra 9-275HX, Intel Chipset, 32 GB, WLAN, 2,5 Gigabit, 2.0, SSD 2TB, Nvidia GeForce RTX 5080 16GB, 6xUSB3.2, 2xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 282x188x57mm, Black, Bluetooth, Gamer
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Processzor | Intel Core Ultra 9-275HX |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 32 GB |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | 2,5 Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 2TB |
| VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5080 16GB |
| USB3.2 | 6 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 282x188x57mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Asus |
