Asus NUC 14 Pro+ Kit RNUC14RVSU700002I Revel Canyon (EU Cord)
258 030 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 90AR0051-M000A0
Mini PC, No OS, Intel Core Ultra 7-155H, Intel Chipset, Memória nélkül, 5600MHz, WLAN, 2,5 Gigabit, 2.0, Intel Arc Graphics, 1xUSB2.0, 3xUSB3.2, 2xUSB Type-C, HDMI, 144x41x112mm, Silver, Bluetooth, Teljesítmény felvétel120W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-155H |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | Memória nélkül |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | 2,5 Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| VGA típus | Intel Arc Graphics |
| USB2.0 | 1 db |
| USB3.2 | 3 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 144x41x112mm |
| Szín | Silver |
| Teljesítmény felvétel | 120 W |
| Gyártó | Asus |
