Digitus DN-49200 Falra szerelhető Rackszekrény Grey
35 690 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DN-49200
Falra szerelhető, Keret kapacitása:4U, Méret:19", Magasság:240mm, Szélesség:540mm, Mélység:400mm, Grey RAL7035, Lapraszerelt
| Típus | Falra szerelhető |
| Keret kapacitása | 4 U |
| Méret " | 19" |
| Magasság | 240 mm |
| Szélesség | 540 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Szín/RAL | Grey RAL7035 |
| Szerelési mód | Lapraszerelt |
| Gyártó | Digitus |
