Digitus 254 mm (10") 6U wall mounting cabinet
24 940 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DN-10-05U-1
Falra szerelhető, Keret kapacitása:6U, Méret:10", Magasság:310mm, Szélesség:312mm, Mélység:300mm, Grey RAL7035, Összeszerelt
| Típus | Falra szerelhető |
| Keret kapacitása | 6 U |
| Méret " | 10" |
| Magasság | 310 mm |
| Szélesség | 312 mm |
| Mélység | 300 mm |
| Szín/RAL | Grey RAL7035 |
| Szerelési mód | Összeszerelt |
| Gyártó | Digitus |
