Legrand 10" 6U Falra szerelhető Rackszekrény Grey
68 950 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Legrand
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 646230
Falra szerelhető, Keret kapacitása:6U, Méret:10", Magasság:358mm, Szélesség:370mm, Mélység:300mm, Grey RAL7016, Összeszerelt
| Típus | Falra szerelhető |
| Keret kapacitása | 6 U |
| Méret " | 10" |
| Magasság | 358 mm |
| Szélesség | 370 mm |
| Mélység | 300 mm |
| Szín/RAL | Grey RAL7016 |
| Szerelési mód | Összeszerelt |
| Gyártó | Legrand |
