Digitus 22U network rack, Unique
298 050 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DN-19 22U-6/6-B-1
Szabadon álló, Keret kapacitása:22U, Méret:19", Magasság:1214mm, Szélesség:600mm, Mélység:600mm, Black RAL9005, Összeszerelt
| Típus | Szabadon álló |
| Keret kapacitása | 22 U |
| Méret " | 19" |
| Magasság | 1214 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Szín/RAL | Black RAL9005 |
| Szerelési mód | Összeszerelt |
| Gyártó | Digitus |
