Legrand 19" 15U Falra szerelhető Rackszekrény Grey
76 590 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Legrand
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 646213
Falra szerelhető, Keret kapacitása:15U, Méret:19", Magasság:785mm, Szélesség:600mm, Mélység:600mm, Grey RAL7016, Összeszerelt
| Típus | Falra szerelhető |
| Keret kapacitása | 15 U |
| Méret " | 19" |
| Magasság | 785 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Szín/RAL | Grey RAL7016 |
| Szerelési mód | Összeszerelt |
| Gyártó | Legrand |
