Digitus Computer case with levelling feet, 670x300x650 mm
155 420 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DN-CC 9002
Szabadon álló, Keret kapacitása:0U, Magasság:650mm, Szélesség:300mm, Mélység:600mm, Grey RAL7035, Összeszerelt
| Típus | Szabadon álló |
| Keret kapacitása | 0 U |
| Magasság | 650 mm |
| Szélesség | 300 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Szín/RAL | Grey RAL7035 |
| Szerelési mód | Összeszerelt |
| Gyártó | Digitus |
