Digitus 7U wall mounting cabinet, Dynamic Basic
70 880 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DN-19 07-U-EC
Falra szerelhető, Keret kapacitása:7U, Méret:19", Magasság:420mm, Szélesség:600mm, Mélység:450mm, Grey RAL7035, Összeszerelt
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Típus | Falra szerelhető |
| Keret kapacitása | 7 U |
| Méret " | 19" |
| Magasság | 420 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Mélység | 450 mm |
| Szín/RAL | Grey RAL7035 |
| Szerelési mód | Összeszerelt |
| Gyártó | Digitus |
