Digitus 16U wall mounting cabinet, Dynamic Basic
126 970 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DN-19 16U-6/6-EC
Falra szerelhető, Keret kapacitása:16U, Méret:19", Magasság:816mm, Szélesség:600mm, Mélység:600mm, Grey RAL7035, Összeszerelt
| Típus | Falra szerelhető |
| Keret kapacitása | 16 U |
| Méret " | 19" |
| Magasság | 816 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Szín/RAL | Grey RAL7035 |
| Szerelési mód | Összeszerelt |
| Gyártó | Digitus |
