
Digitus 9U wall mounting cabinet, Unique
117 460 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DN-19 09U-6/6-SW
Falra szerelhető, Keret kapacitása:9U, Méret:19", Magasság:509mm, Szélesség:600mm, Mélység:600mm, Black RAL9005, Összeszerelt
| Típus | Falra szerelhető |
| Keret kapacitása | 9 U |
| Méret " | 19" |
| Magasság | 509 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Szín/RAL | Black RAL9005 |
| Szerelési mód | Összeszerelt |
| Gyártó | Digitus |