Digitus DN-49205 Falra szerelhető Rackszekrény Black
45 930 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DN-49205
Falra szerelhető, Keret kapacitása:9U, Méret:19", Magasság:460mm, Szélesség:540mm, Mélység:400mm, Black RAL9005, Lapraszerelt
| Típus | Falra szerelhető |
| Keret kapacitása | 9 U |
| Méret " | 19" |
| Magasság | 460 mm |
| Szélesség | 540 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Szín/RAL | Black RAL9005 |
| Szerelési mód | Lapraszerelt |
| Gyártó | Digitus |
