Silicon Power CC102P Boost Car Charger
1 620 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Silicon Power
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: SP2A1ASYCC102P0K
Autós töltő, 2xUSB-A, 5V, 2,1A, 10,5W, Black
| Típus | Autós töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 2,1 A |
| Max. teljesítmény | 10,5 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Silicon Power |