
Samsung 15W PD Power Adapter White
3 990 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Samsung
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: EP-T1510NWEGEU
Adapter, 1xUSB-C, 5V/9V, 2A, 15W, PD, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9 V |
| Áramerőssség | 2 A |
| Max. teljesítmény | 15 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | White |
| Gyártó | Samsung |