Baseus EnerFill FE11 Fast Charger 2C+U 100W White
10 620 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Baseus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: P10182102213-00
Adapter, 1xUSB-A, 2xUSB-C, 5V/9V/12V/15V/20V, 5A, 100W, QC, PD, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Adapter csatlakozó USB-C | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 5 A |
| Max. teljesítmény | 100 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Baseus |
