Logilink USB-A/C Travel charger 65W White
7 360 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Logilink
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: PA0376
Adapter, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5V/9V/12V/15V/20V, 3,25A, 65W, QC, PD, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 3,25 A |
| Max. teljesítmény | 65 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Logilink |
