Jabra Evolve2 75 Charging Stand USB-A Black
38 760 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Jabra
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 14207-73
Wireless töltő, 5V, 1A, 5W, Black
| Típus | Töltő |
| Típus | Wireless töltő |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 1 A |
| Max. teljesítmény | 5 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Jabra |
