Logilink PA0046 Power Socket Adapter 2xUSB ports + 1x cigarette lighter socket 12W Black
3 920 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Logilink
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: PA0046
Adapter, 2xUSB-A, 5V/12V, 1A, 12W, Black
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/12 V |
| Áramerőssség | 1 A |
| Max. teljesítmény | 12 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Logilink |
hálózati szivargyújtó töltő
LogiLink® hálózati töltő USB és szivargyújtó-foglalattal
AC adapter 100-240V kimenettel szivagyújtófoglalattal, és USB porttal. Használhatja szivargyújtóból és USB portból tölthető eszközökkel.
A szivargyújtófoglalat maximális tápfeszültsége 12V/1A, az USB porté max. 5V/1A. Az eszköz túlfeszültség és rövidzárlat ellenni védelemmel ellátott.
Portok: 1x szivargyújtó-foglalat
2x USB port
Bemenet: 100 240V, 50/60Hz, 0.4A
Szivargyújtó kimenet: 12V/1A
USB port kimenet: 5V/1A
Túlfeszültség és túltöltődés elleni védelemmel
