Trust Maxo 65W 4-Port GaN USB Charger Black
18 690 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Trust
- Garancia: 60 hónap garancia
- Cikkszám: 26067
Hálózati töltő, 1xUSB-A, 3xUSB-C, Kábel csatlakozó USB-C , 5V/9V/12V/15V/20V, 3,25A, 65W, QC, PD, Black
| Típus | Hálózati töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Adapter csatlakozó USB-C | 3 db |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 3,25 A |
| Max. teljesítmény | 65 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Trust |
