Club3D 63W Notebook/Laptop Power Car Charger Black
12 420 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Club3D
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: CAC-1922
Autós töltő, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5V/9V/12/15/20V, 3A, 63W, QC, PD, Black
| Típus | Autós töltő |
| Max. teljesítmény | 63 W |
| QC | Igen |
| Szín | Black |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12/15/20 V |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Áramerőssség | 3 A |
| Bluetooth | Nem |
| Gyártó | Club3D |
