Varta Car Charger Dual USB Fast Black
6 560 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Varta
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 57932101401
Autós töltő, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5V/9V/12V, 2,4A, 30W, PD, Black
| Típus | Autós töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Áramerőssség | 2,4 A |
| Max. teljesítmény | 30 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | Black |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12 V |
| Gyártó | Varta |
