Gembird 2-Port Universal USB Charger A+C 2.4A White
970 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: TA-UC-2AC12-01
Adapter, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5V, 2,4A, 12W, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 2,4 A |
| Max. teljesítmény | 12 W |
| QC | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Gembird |
